Ponuka

Naše centrum Vám ponúka ideálne prostredie pre široku škálu podujatí
1.
Sústredenia

Národné tréningové centrum v Poprade ponúka kompletné zabezpečenie sústredení pre slovenské i zahraničné tímy všetkých vekových kategórii. Ubytovanie a strava je na výber v troch hoteloch rôznych kategórií. Centrum disponuje vyhrievaným, vysokokvalitným prírodným trávnikom situovaným na modernom štadióne s kapacitou 5 700 divákov. Ďalšie tréningové hracie plochy s prírodnou a umelou trávou sa nachádzajú v tesnej blízkosti NTC. Regenerácia, relaxačné a voľno-časové aktivity sú zabezpečené v spolupráci s AquaCity Poprad, ktorý sa nachádza v susednom areáli. Všetky parametre sústredení ako ubytovanie, stravu, využitie hracích plôch, regeneračné a voľno-časové aktivity a iné vieme prispôsobiť podľa konkrétnych požiadaviek tímov. Cenovú ponuku s rozsahom služieb nájdete v časti CENNÍK.

2.
Prípravné zápasy a tréningy

Hlavná hracia plocha ako aj tréningové ihriská sú k dispozícií na krátkodobý prenájom. Pravidelne sa tu organizujú prípravné zápasy a tréningy podľa požiadaviek tímov. Moderné priestory šatní a ostatné priestory vyhovujú smerniciam Slovenského futbalového zväzu a medzinárodným štandardom UEFA a FIFA. NTC ponúka aj organizáciu prípravných zápasov pre tímy z celého sveta. V prípade záujmu o odohratie prípravného zápasu alebo realizáciu tréningu kontaktujte riaditeľa NTC Poprad. Cenovú ponuku s rozsahom služieb nájdete v časti CENNÍK.

3.
Konferencie, školenia, stretnutia a oslavy

Naše centrum disponuje modernými konferenčnými priestormi a priestormi na realizáciu osláv a stretnutí. Dve konferenčné miestnosti s kapacitou 30 a 70 osôb a VIP salón sú spolu s reštauráciou a hotelom Riverside*** súčasťou komplexu Národného tréningového centra. Konferenčné miestnosti sú k dispozícií na organizáciu kongresov, školení, tlačových konferencií a iných podujatí. VIP môžete využiť na organizáciu osláv, formálnych a neformálnych stretnutí. Cenovú ponuku s rozsahom služieb nájdete v časti CENNÍK.

Galéria

Exteriér NTC
Interiér NTC
Aquapark Poprad
Podujatia